Blog
15 lutego 2021

BLIK – idealna nagroda w programie lojalnościowym

Nie od dzisiaj wiadomo, że atrakcyjne nagrody w programie lojalnościowym potrafią nie tylko przyciągnąć nowych klientów, ale i zatrzymać ich na dłużej. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób skutecznie zachęcić odbiorców do aktywności trafiłeś we właściwe miejsce! Odpowiedź bowiem jest niezwykle prosta: czeki BLIK!

BLIK w programie lojalnościowym – szybko, prosto i skutecznie

W czasach, gdy kontakt z drugim człowiekiem jest mocno ograniczony i dla własnego bezpieczeństwa zaleca się utrzymywanie dystansu społecznego, przekazywanie nagród w programie lojalnościowym wiąże się z mocnymi utrudnieniami. Odpowiedzią na potrzeby udoskonalenia sposobów premiowania lojalnych uczestników programu stały się wirtualne czeki. Motivation Direct wprowadził na Polski rynek programów lojalnościowych możliwość nagradzania przy wykorzystaniu czeków BLIK.

BLIK – rewolucyjny system gratyfikacji

W jaki sposób skorzystać z opcji czeku BLIK? Ten element można znaleźć w katalogu nagród. Wystarczy więc wybrać tę opcję a w ciągu kilku godzin na wskazany numer telefonu zostanie przesłany pierwszy kod weryfikacyjny. Przy tego typu transakcjach najważniejsze jest bezpieczeństwo. Właśnie dlatego drugi kod weryfikacyjny trafia na adres e-mail. Wirtualne czeki BLIK, które użytkownik otrzyma w ten sposób, można zrealizować w ponad 20 000 bankomatach w kraju. Czy trzeba w tym celu posiadać konto w banku lub aplikacji bankowej? To kolejny, ogromny plus czeków BLIK: do wypłaty środków wystarczą same kody, nie trzeba mieć konta w żadnym banku!

BLIK – nowoczesne rozwiązanie dla współczesnego konsumenta

Każdy klient przywiązuje obecnie ogromną wagę do prostoty i intuicyjnego korzystania z różnych platform programów lojalnościowych. W jaki sposób wyróżnić się na tle konkurencji? Skracanie czasu dostawy nagród, to bardzo mocny trend w rozwoju programów lojalnościowych. Właśnie w tę tendencję doskonale wpisują się czeki BLIK. To szybki a przede wszystkim wygodny sposób wypłacania nagród w konkursach oraz przekazywania premii motywacyjnych.

Czek BLIK  w programie lojalnościowym – korzyści dla Twojego Klienta

Czeki Blik to profity, z których może skorzystać każdy użytkownik. Otrzymane środki można przeznaczyć na dowolny cel, więc taki sposób gratyfikacji jest niezwykle ceniony przez klientów. Brak ograniczeń dotyczących wykorzystania premii oraz błyskawiczny dostęp do środków pieniężnych to kolejne korzyści wynikające ze stosowania czeków BLIK w programie lojalnościowym. Jeśli dodamy do tego bezpieczeństwo transakcji to mamy przepis na pełne zadowolenie klienta, który z przyjemnością stanie się ambasadorem marki i jeszcze mocniej się z nią zwiąże.

Czek BLIK w programie lojalnościowym – korzyści dla Twojej Firmy

Nowoczesna firma stosuje innowacyjne idee we wszystkich aspektach swojej działalności. Ta tendencja nie może zostać pominięta w programie lojalnościowym. Czek BLIK jako rewolucyjne rozwiązanie pozwala wyróżnić się spośród działań konkurencji i stanowi mocny krok w stronę zapewnienia możliwie największej wygody klientów. Kolejnym profitem jest cena: stosowanie czeków BLIK pozwala zredukować koszty magazynowania i dostawy tradycyjnych nagród. Przekazywanie czeków w formie elektronicznej zapewnia pełną kontrolę nad budżetem programu lojalnościowego. Dodatkową wartością jest opcja pełnego rozliczenia i raportowania wypłat. Czy trzeba czegoś więcej?

Więcej informacji o przykładach zastosowania czeków BLIK znajduje się w jednym z naszym poprzednich artykułów.