Technologia

 

Dzięki naszym usługom IT możesz skupić się na rozwoju swojej firmy.

 

Możemy wspierać i zarządzać systemami, aplikacjami i rozwiązaniami w chmurze, rozwijać i ulepszać oprogramowanie lub przejmować projekty i aplikacje od wewnętrznego zespołu klienta lub innych dostawców. W zależności od indywidualnych preferencji, w naszej pracy możemy również wykorzystać Scrum, IPMA lub Prince 2. Jesteśmy elastyczni i możemy łączyć różne opcje w naszej ofercie, aby zapewnić usługę dostosowaną do określonego celu. Zawsze analizujemy potrzeby i cele wspólnie z Klientem oraz zespołem specjalistów. Tylko dzięki takiej współpracy możemy wybrać optymalną technologię oraz tworzyć skuteczne rozwiązania IT. Łącząc technologię i odpowiednie podejście do zarządzania projektami, tworzymy narzędzia, które pomagają naszym Klientom jeszcze skuteczniej rozwijać ich biznes, motywować pracowników i klientów. Dla zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa i efektywności wdrożeń korzystamy z własnych platform: Edito CMS i Logito DMS, ale nieobce są nam również rozwiązania Open Source.

 

3 grafika 1200x500.png [55.50 KB]

 

Bezpieczeństwo

Ochrona zasobów naszych Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego wiele z naszych projektów poddawanych jest wymagającym testom bezpieczeństwa i wydajności. Świadczy to o wysokiej jakości naszych produktów. Zapewniamy wsparcie na podstawie analizy bieżącej sytuacji i celów biznesowych Klienta. Komponenty naszej usługi mogą być skalowane i łączone w celu stworzenia rozwiązania dostosowanego do konkretnych potrzeb. Dla firm, dla których bezpieczeństwo danych cyfrowych jest priorytetem, realizujemy projekty zgodne m.in. z normą Open Web Application Security Project (OWASP TOP 10).
Prowadzimy trzy specjalistyczne centra hostingowe oraz korzystamy z platformy cloud computing — Microsoft Azure. W ramach usługi zapewniamy również wsparcie administracyjne, w tym dotyczące tworzenia aktualnych kopii zapasowych. Stale monitorujemy projekty, które prowadzimy, abyśmy mogli szybko reagować na niestandardowe sytuacje. Zarówno sposób przechowywania danych, jak i dostęp do nich są dostosowane do obowiązujących przepisów prawa np. ustawy o ochronie danych osobowych.


Dostępność

Dzięki dedykowanym zespołom wsparcia technicznego zapewniamy, że działalność biznesowa Klienta nie zostanie zakłócona. Dbamy o to, aby realizowane przez nas serwisy i portale gwarantowały prawidłowy odbiór prezentowanych treści jak najszerszej grupie użytkowników. Projektujemy zgodnie z wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.0) oraz standardami Responsive Web Design (RWD), a także zapewniamy regularny monitoring i wsparcie przez całą dobę, dzięki czemu możemy rozwiązywać problemy, zanim się pojawią.
Nasza autorska platforma Edito CMS wyposażona jest w wiele funkcji wspomagających pozycjonowanie stron internetowych. Oferujemy również optymalizację stron pod kątem wyszukiwarek oraz wysoki poziom użyteczności.
 

Wygoda

Ciągłe doskonalenie jest dla nas sprawą oczywistą. Proaktywnie identyfikujemy i wdrażamy możliwości poprawy we wszystkich aspektach naszych usług zarządzanych w celu optymalizacji kosztów i zwiększenia wydajności. Tworzymy strony i sklepy internetowe tak, aby Klienci mogli z nich korzystać na każdym urządzeniu w jak najprostszy i najbardziej efektywny sposób.
Realizujemy projekty w konwencji Progressive Web Application (PWA), która pozwala na połączenie najlepszych cech przeglądarki internetowej i aplikacji. PWA działa jak aplikacja mobilna, ale bez potrzeby jej pobierania, ponieważ działa jak normalna strona internetowa. System szybko odpowiada na działania użytkownika i jest kompatybilny z wszystkimi przeglądarkami. Ponadto, za zgodą użytkownika, może wykorzystywać możliwości urządzenia, na którym jest otwarty (np. odczytywanie geolokalizacji z czujnika GPS). Oferowane przez nas rozwiązania mogą wspierać wiele branż, ze szczególnym uwzględnieniem platform sprzedażowych.
 

Zapewniamy przejrzystość naszych działań

Na każdym etapie realizacji naszych usług ściśle współpracujemy z klientem, zapewniając otwartą komunikację i regularne raportowanie, dzięki czemu może być na bieżąco informowany o stanie swojego oprogramowania i podejmować przemyślane decyzje.
Nasza oferta obejmuje następujące usługi:

 

  • Integrację z aplikacjami zewnętrznymi
Aby zapewnić płynny przepływ informacji, integrujemy aplikacje z systemami i bazami danych, z których Klient aktualnie korzysta. Nasze rozwiązania zintegrowaliśmy z SAP, IFS, ORACLE, TecDoc, Vendo, Wapro, Trawers, Lotus Notes, Comarch CDN, SharePoint, Perdix, Hermes, Subiekt GT, Navireo ERP oraz innymi systemami i aplikacjami zewnętrznymi.

 

  • Web development
Tworzymy responsywne strony internetowe. Polecamy wykorzystanie własnej platformy zarządzania treścią - Edito CMS, w ramach której tworzone są zaawansowane aplikacje internetowe. Obecnie do dyspozycji naszych klientów oddajemy ponad 150 gotowych do instalacji modułów. Realizujemy również projekty bazujące na platformach open source m.in. WordPress, Magento, Joomla!, Drupal, Typo3.

 

  • Mobile development
Rozwijamy kompetencje niezbędne do tworzenia oprogramowania na urządzenia mobilne pracujące na platformach Android i iOS. Specjalizujemy się w aplikacjach biznesowych pisanych zgodnie z wymaganiami i specyfiką klienta. Tworzymy aplikacje natywne i hybrydowe z wykorzystaniem technologii Objective-C, Java, Swift i C#.

 

  • Software Development
Platformę Logito DMS wykorzystujemy do wdrożenia takich narzędzi jak elektroniczny obieg dokumentów, system intranetowy czy platforma B2B. System DMS Logito idealnie nadaje się do zastosowania w biznesie, ale także w administracji publicznej. Realizujemy również projekty bazujące na technologii SharePoint firmy Microsoft, która tworzy narzędzia do efektywnego zarządzania informacją w firmie oraz daje możliwość automatyzacji procesów biznesowych.