Realizacje

contione 1900x525.png

Continental

Dla marki Continental zrealizowaliśmy program lojalnościowy skierowany do jej partnerów. Podstawowym celem działań było skuteczne wsparcie warsztatów samochodowych za pomocą nagradzania ich za konkretne aktywności.

Cel:

  • Wprowadzenie programu, który będzie realnym wsparciem w pracy warsztatów samochodowych.

Mechanika:

  • Użytkownicy nagradzani są dwiema walutami za różne aktywności np. zakupy produktów Continental oraz udział w akcjach dodatkowych np. szkolenie lub gra.
  • Każdą z wybranych walut uczestnik może wymienić na gadżety Continental lub produkty z bogatego katalogu nagród Motivation Direct.
  • Uczestnicy programu mają wgląd w historię zakupów, informacje o zdobytych punktach, nowych aktywnościach i dodatkowych benefitach związanych z udziałem w akcjach dodatkowych.
  • Dostęp do dedykowanych promocji tworzonych na podstawie dotychczasowej aktywności.

Wyniki:

  • Wzrost zainteresowania nowymi technologiami oferowanymi przez markę.
  • Wzrost zakupów promowanych produktów w sezonach jesień/wiosna.
  • Wzrost rozpoznawalności marki, dzięki wykorzystaniu dostępnych dla uczestników materiałów brandingowych.

Continental to jeden z czołowych liderów światowej produkcji opon. Koncern wytwarza bezpieczne, wydajne i nastawione na osiągi opony do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych oraz jednośladów. Jest wiodącą firmą wprowadzającą nowe technologie w przemyśle motoryzacyjnym.

Program lojalnościowy ContiOne

Założeniem programu lojalnościowego ContiOne było zorganizowanie wsparcia dla warsztatów samochodowych będących partnerami marki. Jego uczestnicy zostali nagrodzeni dwiema walutami za podejmowanie konkretnych działań w ramach programu. Wspomniane waluty można było uzyskać np. za zakup produktów Continental lub dołączenie do akcji dodatkowych w formie angażujących szkoleń i gier. Aby otrzymać nagrodę, wystarczyło wymienić je na gadżety Continental lub dowolne produkty dostępne w bogatym katalogu nagród Motivation Direct. Program lojalnościowy umożliwiał uczestnikom przeglądanie historii zakupów oraz monitorowanie liczby punktów na koncie. Zaangażowani uczestnicy byli dodatkowo nagradzani dedykowanymi promocjami na podstawie dotychczasowej aktywności, co zwiększało ich motywację do działania.

Efektywny program lojalnościowy dla B2B

Wdrożony przez nas program partnerski Continental mający na celu wsparcie dla warsztatów samochodowych okazał się skutecznym sposobem na zainteresowanie ich nowymi technologiami oferowanymi przez markę. Nagradzanie partnerów za zakup produktów marki oraz zachęcenie do wzięcia udziału w ciekawych akcjach w zamian za możliwość otrzymania cennych nagród zwiększyła sprzedaż promowanego asortymentów w sezonie wiosenno-jesiennym. Motywatorem, który zachęcił użytkowników do większej aktywności, były dedykowane promocje dla osób zaangażowanych w realizacje zadań oraz dodatkowe benefity, którymi byli nagradzani w ramach akcji specjalnych. Odpowiednio zaprojektowany program lojalnościowy dla klientów B2B wraz z wykorzystaniem materiałów brandingowych umożliwił wzrost rozpoznawalności marki wśród warsztatów samochodowych.

Czwarta edycja Blikomanii

Blikomania po raz kolejny z Motivation Direct. Po udanej współpracy podczas poprzednich odsłon tej wielkiej, bardzo popularnej loterii, tym razem już po raz czwarty wraz z Polskim Standardem Płatności przygotowaliśmy jej edycję.

Blikomania

Dla marki BLIK zorganizowaliśmy kolejną edycję największej loterii popularyzującej system płatności mobilnych, której celem było zwiększenie liczby transakcji BLIK. Naszym zadaniem było zachęcenie nowych użytkowników oraz docenienie dotychczasowych klientów korzystających z tej formy płatności.