Blog
16 listopada 2020

WOW Gift – nowy standard obdarowywania

Związanie kontrahentów i pracowników z marką jeszcze nigdy nie było aż tak ważne. Rzeczywistość niepewności dotyczącej ciągłego rozwoju pandemii oraz konieczność zaostrzenia przepisów tyczących się troski o zdrowie i bezpieczeństwo współpracowników to obecnie kluczowe kwestie, z jakimi borykają się firmy. Budowanie lojalności oraz stałe motywowanie do działania na rzecz rozwoju marki jest jednak możliwe nawet teraz. Wystarczy wiedzieć, jak skutecznie wzmacniać wzajemne relacje. Budowanie wizerunku firmy, która bezpieczeństwo stawia na pierwszym miejscu to dodatkowy profit.

WOW Gift – dla kogo?

Dla Twojej firmy, jeśli poszukujesz atrakcyjnych form nagradzania wybranej grupy odbiorców. Szybka realizacja i możliwość dopasowania produktów zgodnie z indywidualnymi preferencjami obdarowanych to pierwsza zaleta. Warto dodać do tego również minimalizowanie kontaktu z innymi osobami, możliwość przekazania i wyboru nagrody bez wychodzenia z domu.

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób podziękować kontrahentom za wsparcie Twojego biznesu  lub chcesz zmotywować pracowników do dalszej, efektywnej pracy, WOW Gift stanowi idealne rozwiązanie.

WOW Gift – jak to działa?

WOW Gift to system dedykowany do przekazywania prezentów rzeczowych bez konieczności uruchamiania skomplikowanych procedur. Zgodnie z ustaloną pulą pieniężną, jaką firma chce przekazać na cele dotyczące nagród dla wybranej grupy docelowej, wygenerowana zostaje lista indywidualnych kodów. To pracodawca decyduje do kogo trafią konkretne kody.

Wszystkie informacje dotyczące WOW Gift zostają opublikowane na stronie internetowej dedykowanej danej firmie. Pełna personalizacja treści na stronie www obejmuje przygotowanie  informacji powitalnej, umieszczenie logo oraz listy prezentów do wyboru.

Czas na pełną personalizację!

Przekaz firmy podlega pełnej personalizacji. Co to znaczy? W rozsyłanych do odbiorców wiadomościach może się znaleźć dowolny tekst. Treść komunikatów można modyfikować i dostosować do realizowanych celów biznesowych. Analogiczna sytuacja dotyczy wyboru nagród. Organizator ma możliwość skorzystania z gotowej puli z upominkami lub wyboru swojego własnego zestawu. Wszystko po to, by WOW Gift był jak najlepiej dopasowany do potrzeb konkretnej firmy.

Co dalej?

Pracodawca rozsyła kody wraz z adresem dedykowanej strony www, gdzie można je zrealizować.  Odbiorca prezentu, po weryfikacji posiadanego kodu, zyskuje możliwość zapoznania się z pełną listą możliwych upominków. Teraz wystarczy jedynie wybrać nagrodę oraz podać adres do wysyłki. Zatwierdzenie zamówienia to ostatni krok, który dzieli obdarowanego od otrzymania nagrody! Wszystko przebiega błyskawicznie i nie wymaga kontaktu z innymi osobami. Przekazywanie prezentów jeszcze nigdy nie było takie proste!

Zawsze trafiony prezent = recepta na sukces

Firmy, które nie tylko troszczą się o bezpieczeństwo swoich pracowników i kontrahentów, ale przede wszystkim dostrzegają ich potrzeby, budują zżytą społeczność, która ceni wartość marki. Umożliwienie dokonania wyboru nagrody stawia w centrum potrzeby obdarowanych i ich indywidualne preferencje. System opracowany przez Motivation Direct pozwala korzystać z katalogu tysięcy produktów, które są dobierane zgodnie z wytycznymi klienta. Cały proces, od wyboru zestawu nagród aż po ich dystrybucję odbywa się szybko i bezproblemowo.

WOW Gift – dlaczego warto?

WOW Gift to rozwiązanie szyte na miarę obecnych czasów, w których każdy kontakt z drugą osobą niesie ryzyko zachorowania na COVID-19. Pandemia wprowadza specyficzne ograniczenia oraz wymusza konieczność szukania alternatywnych i nieszablonowych rozwiązań budowania lojalności wśród pracowników i klientów. System WOW Gift umożliwia realizowanie opłaty za konkretne efekty. Firma nie dokonuje zakupu gotowych produktów lecz listy kodów. Magazynowanie prezentów i logistyka ich przekazania do obdarowanych to kwestie, które nie leżą już po stronie przedsiębiorstwa. Oszczędność czasu i bezproblemowa wysyłka to ogromne plusy tego rozwiązania.