Blog
14 kwietnia 2020

Raport „Programy lojalnościowe 2020” gotowy. Sporo miejsca poświęcono w nim realizacjom Motivaton Direct

Najnowszy raport Marketer+ o programach lojalnościowych już gotowy. Jak zwykle nie zabrakło w nim informacji o naszej firmie i o tym, z czego szczególnie jesteśmy dumni. Co dokładnie znajdziecie w tegorocznym wydaniu?

Przyszedł czas na kolejną odsłonę przygotowywanego przez magazyn Marketer+ raportu dotyczącego programów lojalnościowych. W jego tegorocznym wydaniu – „Programy lojalnościowe 2020” – znalazła się spora dawka informacja o nas i od nas. Szczególnie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z następującymi publikacjami:

  • Czeki BLIK – rewolucyjne narzędzie wprowadzane do użycia przy współpracy Motivation Direct, Santander Bank oraz Polskiego Standardu Płatności.
  • Jak współtworzyliśmy „Blikomanię” – Case Study współtworzonej przez nas loterii dla użytkowników systemu płatności mobilnych BLIK, która zapewniła marce BLIK cały szereg wielopłaszczyznowych korzyści.

Jak co roku w raporcie znajdziecie również sporo innych informacji ze świata programów lojalnościowych, najnowsze trendy, ciekawostki i kilka wartych uwagi wskazówek dotyczących praktycznego wykorzysta posiadanej już wiedzy. Zapraszamy do lektury!