Blog
17 marca 2021

Platforma Grywalizacyjna Motivation Direct Cup Sell - DEMO

Nie od dziś wiadomo, że świat gier potrafi pochłonąć niemal każdego. Właśnie z tego powodu grywalizacja szturmem podbija salony i zajmuje miejsce najbardziej skutecznego narzędzia, które wzmacnia zaangażowanie użytkowników. Chcesz wiedzieć w jaki sposób wykorzystać ją w swoim biznesie? Nic prostszego! Sprawdź najnowsze demo dotyczące Platformy Grywalizacyjnej Cup Sell.

Połączenie pracy, rywalizacji i dobrej zabawy to prosty przepis na osiągniecie sukcesu. Wspólnie możemy stworzyć wirtualną przestrzeń do realizacji krótkich zadań operacyjnych, jakościowych i ilościowych. Pomożemy w odpowiednim zdefiniowaniu tematyki gry, rodzaju misji, określeniu sposobów mierzenia ich realizacji oraz przyznawanych nagród.

Prawdziwa rywalizacja, zwłaszcza ta biznesowa opiera się na rankingach i wskazywaniu liderów. Nasza platforma umożliwia prezentacje liderów w rożnych kategoriach, np. „mistrz sprzedaży” wraz z dostępem do osiągnieć danego uczestnika. Nic tak mocno nie motywuje jak takie zestawienia!

W jaki sposób działa Platforma Grywalizacyjna Motivation Direct Cup Sell?

Klient dokonuje wyboru spośród gotowych gier i konkursów, które można połączyć z realizacją dowolnego tematu lub kontekstu biznesowego. Za realizację bieżących zadań i misji naliczane są punkty, które można wymienić na konkretne nagrody, e-bony lub zasilenia. Rozbudowany katalog nagród jest niezbędnym elementem skutecznego nagradzania. Nieocenioną wartością dla firmy jest dostęp do modułu raportowego. Dzięki temu ma ona stały wgląd w bieżące aktywności pracowników czy klientów, którzy są uczestnikami danej gry.

Obok grywalizacji nie da się przejść obojętnie. Zachęcamy do poznania większej ilości szczegółów!