Blog
07 listopada 2016

Motivation Direct wśród laureatów rankingu Technology Fast 50

TECHNOLOGY FAST 50: Motivation Direct, technologiczny start-up z Polski,  wśród najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowo-Wschodniej

 

Firma Motivation Direct, dostawca innowacyjnych technologii internetowych w zakresie wsparcia sprzedaży, lojalności i motywacji w biznesie, znalazła się w prestiżowym gronie laureatów 17. edycji rankingu Technology Fast 50 opracowanego przez firmę Deloitte. Cykliczny projekt nagradza najszybciej rozwijające się firmy technologiczne działające w Europie Środkowo-Wschodniej, w oparciu o wzrost ich przychodów. 

 

Ranking Technology Fast 50 jest jednym z najbardziej prestiżowych projektów skupiających innowacyjne firmy technologiczne działające w sektorze rozwiązań medialnych, internetowych, telekomunikacyjnych i IT, biotechnologii i nanotechnologii, a od 2016 roku także odnawialnych źródeł energii. Raport jest elementem międzynarodowego projektu firmy Deloitte „Technology Fast 500 EMEA”, obejmującego Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Wyróżnienia w ramach rankingu przyznawane są w trzech kategoriach: głównej „Technology Fast 50” oraz dwóch podkategoriach „Wschodzące Gwiazdy” i „Wielka piątka”. Wręczenie nagród dla najszybciej rozwijających się podmiotów w regionie CEE odbyło się 20 października br. podczas uroczystej gali w Auli Politechniki w Warszawie.

 

W tegorocznej odsłonie rankingu aż 17 miejsc przypadło firmom z Polski, wśród których pojawili się także ciekawi debiutanci. Jedną z takich firm jest Motivation Direct, spółka specjalizująca się w innowacyjnych programach motywacyjnych, lojalnościowych i działaniach wsparcia sprzedaży opartych na rozwiązaniach internetowych. Firma została sklasyfikowana na 29. miejscu w kategorii głównej „Technology Fast 50”, stając się jednocześnie najszybciej rozwijającym przedsiębiorstwem w swojej branży w Europie Środkowo-Wschodniej. Prestiżową nagrodę odebrał Prezes Motivation Direct, Przemysław Wenka. 

 
Udział w rankingu Technology Fast 50 to dla nas ogromne wyróżnienie, będące ukoronowaniem sześciu lat ciężkiej i bardzo satysfakcjonującej pracy całego zespołu Motivation Direct – skomentował nagrodę Przemysław Wenka. Dzięki współpracy z technologicznymi liderami i wyzwaniom, jakie stawiają przed nami klienci, wprowadziliśmy programy motywacyjne i lojalnościowe w nowy, bardziej intuicyjny i kompleksowy wymiar. W naszych oczach ta nagroda to jednak nie tylko potwierdzenie dotychczasowych sukcesów, ale przede wszystkim motywacja do dalszego rozwoju. Pozycja najszybciej rozwijającej się firmy w obszarze projektów wsparcia sprzedaży zobowiązuje, dlatego nasze plany na najbliższy rok obejmują między innymi inwestycję w nowe rozwiązania technologiczne wspierające budowanie lojalności w biznesie oraz ekspansję na rynki międzynarodowe.
 
Ranking Technology Fast 50 objęty jest honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji, Ministerstwa Energii, Urzędu Patentowego PR i PARP.