Blog
15 lipca 2022

Loteria BLIKOMANIA

W tym roku już po raz trzeci współpracujemy z Polskim Standardem Płatności przy organizacji kolejnej edycji Loterii BLIKOMANIA.

Tegoroczna loteria ruszyła 1 czerwca i potrwa do 30 sierpnia. Do wygrania jest ponad 15 tysięcy czeków BLIK o wartości 100 i 200 złotych, a także nagrody główne – roczne pensje o wartości 84 tysiące złotych każda.

Aby wziąć udział wystarczy zarejestrować się na stronie www.blikomania.pl, dokonać opłaty rejestracyjnej, która pomoże nam w identyfikacji transakcji, a później płacić BLIKIEM, by zdobyć szansę na wygranie nagród.

Twarzą loterii jest aktor Tomasz Kot który pojawił się również w innych kampaniach promujących  markę BLIK.

Loteria okazała się sukcesem, ponieważ także w tej edycji widzimy wysokie zainteresowanie i duża liczbę rejestracji już w pierwszym okresie jej trwania..

Po stronie Motivation Direct było uzyskanie zezwolenia na organizację Loterii, a także nadzór nad prawidłowym przebiegiem loterii, tj. losowaniem, wydaniem nagród, a także kontakt z Uczestnikiem. Przygotowaniem strony www oraz systemu informatycznego obsługującego zgłoszenia Uczestników Loterii zajęła się spółka Ideo.