Blog
26 marca 2019

Kolejna edycja loterii Blikomania

Systemy płatności mobilnych biją obecnie rekordy popularności. Obecnie, odpowiedzialni za system BLIK mają nadal ambitne plany, aby cały czas się rozwijać i przyciągać nowych użytkowników, a także zadbać o zadowolenie tych dotychczasowych. A to nie lada wyzwanie! Bez wątpienia pomaga w tym Blikomania.

Ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem loteria Blikomania 18 marca 2019 ruszyła po raz kolejny. Współorganizatorem loterii jest również Motivation Direct! Aby wziąć w niej udział należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.blikomania.pl i płacić, wypłacać i przelewać BLIKiem. Codzienne transakcje BLIK zwiększają szanse na wygranie nagród. Pula nagród to ponad 1 milion złotych, w tym 7379 nagród dziennych w formie Czeku BLIK o wartości 100 zł, 157 nagród dziennych w formie czeku BLIK o wartości 1000 zł. Nagroda główna to 100 tysięcy zł, które trafi na wskazane przez Zwycięzcę konto.

W loterii przewidziane są 22 losowania, pierwsze losowanie nagród odbędzie się już 25 marca 2019 roku, a ostatnie planowane jest na 22 sierpnia 2019 roku. Co tydzień będą wyłaniani Zwycięzcy, do których trafią nagrody dzienne, podczas ostatniego losowania dodatkowo wylosowany zostanie Zwycięzca Loterii, który otrzyma wspomniane wcześniej 100 tysięcy zł!

Motivation Direct od samego początku uczestniczyło w przygotowaniach loterii i od strony formalnej (przygotowanie regulaminu, uzyskanie zezwolenia na organizację loterii w Izbie Administracji Skarbowej) i od strony budowania systemu informatycznego, stworzyło platformę do zarządzania kontami uczestników, stronę www z formularzem rejestracyjnym. Motivation Direct zajmuje się bieżącą obsługą systemu losowań i strony www loterii, obsługą uczestników loterii, a także dystrybucją i wydaniem nagród w postaci e-voucherów BLIK. Serdecznie zapraszamy do udziału w loterii Blikomania już dziś!