Blog
21 stycznia 2022

Karty przedpłacone (prepaid) – odpowiedź na potrzeby każdego odbiorcy

Karty przedpłacone (prepaid) to atrakcyjna forma nagradzania, która pozwala zdecydowanie lepiej dopasować  gratyfikację do konkretnych potrzeb pracownika czy klienta. Tradycyjne nagrody rzeczowe nadal są mocno popularne, jednak fundusze przekazywane do rozdysponowania na dowolnie wybrany cel to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Karty przedpłacone (prepaid) – o co chodzi?

Przekazywanie gratyfikacji w formie karty przedpłaconej (prepaid) z roku na rok zyskuje coraz większą popularność… niewątpliwym plusem jest w tym przypadku możliwość wielokrotnego skorzystania z karty i bardzo prosta logistyka. Dla obdarowanego plusem jest możliwość wykorzystania funduszy na dowolny cel, natomiast dla firmy to łatwa logistyka związana z przekazywaniem nagród. Ciekawostką jest również fakt, że kartę można aktywować tylko raz i z rożnych okazji jedynie ją doładowywać – to oszczędność czasu i wygoda w jednym.

 

 

Benefity dla Firmy:

  • efektywna forma motywacji pracowników i budowania lojalności wśród klientów
  • ścisła identyfikacja pracownika/klienta z marką
  • szybka i bezproblemowa realizacja
  • indywidualne podejście do potrzeb odbiorców, które nie wymaga dużych nakładów czasu

Benefity dla pracowników/klientów:

  • możliwość dokonywania opłat o dowolnej wielkości w dowolnym czasie
  • szerokie możliwości rozdysponowania środków z karty przedpłaconej

Karty przedpłacone w Motivation Direct

Motivation Direct we współpracy z Bankiem PKO BP wprowadził do swojej oferty karty przedpłacone zgodne z dyrektywą PSD2 zabezpieczone microprocesorem oraz możliwością płatności w technologii PayPass. Pełne bezpieczeństwo to podstawa!

W naszej ofercie znalazły się zarówno karty ze standardowym wizerunkiem jaki te, które podlegają pełnej personalizacji zgodnie z indywidualnymi wytycznymi Klienta. Wszystko po to, by wybrana opcja w jak największym stopniu kojarzyła się z konkretną marką. Te ostatnie dzięki usprawnieniu procesu akceptacji indywidualnych projektów dostarczane są Klientom w ciągu 14 dni od akceptacji wizerunku karty.

Karta Renault Visa

Szybka realizacja zlecenia połączona z błyskawiczną możliwością uzyskania gratyfikacji stanowią połączenie, które usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające firmy. 

Karta Motivation Direct Visa

Karty przedpłacone – gdzie można wypłacić pieniądze?

Nasze karty przedpłacone można wykorzystać do płatności w ramach sieci VISA. Istnieje również możliwość wypłaty środków w bankomatach w całej Polsce.  Motivation Direct oferuje swoim Klientom również karty paliwowe, które umożliwiają płatności we wszystkich stacjach paliwowych w całej Polsce.

Karty przedpłacone – kiedy wykorzystać?

Karty przedpłacone to sprawdzone rozwiązanie w zakresie motywacji pracowników, partnerów biznesowych. Ta forma nagradzania doskonale sprawdza się jako idealna nagroda w programie lojalnościowym, sprzedaży premiowej lub loteriach konsumenckich.