Blog
30 kwietnia 2024

IV Forum Loyalty PLanet 360º za nami. Motivation Direct nagrodzone za najlepsze działania lojalnościowe w sektorze B2B

Loyalty PLanet 360º IV Forum odbyło się w dniach 17-18 kwietnia 2024 r. w Warszawie pod hasłem „Jak dziś budować kompleksowy ekosystem lojalnościowy w świecie AI”. Z wydarzenia tego Motivation Direct wróciło jako jeden ze zwycięzców konkursu Loyalty Heros 2024.

Poza licznymi prelekcjami prowadzonymi przez uznanych ekspertów, reprezentantów największych przedsiębiorstw polskich i zagranicznych, ważnym punktem programu IV Forum, odbywającego się w warszawskim Hotelu Courtyard by Mariott, było rozstrzygnięcie konkursu Loyalty Heros 2024. Do tegoż konkursu Motivation Direct przystępowało aż z dwiema nominacjami, a ostateczne zwycięstwo w kategorii „The Best Loyalty Program B2B” uznajemy za zwieńczenie naszych wieloletnich wysiłków na rzecz tworzenia skutecznych programów lojalnościowych dla klientów biznesowych.

Loyalty PLanet 360º to jedyne w Polsce forum tak szeroko poświęcone budowaniu relacji z klientami za pomocą programów lojalnościowych i nie tylko. Uczestnicy IV edycji poszukiwali wspólnie odpowiedzi na pytania związane z wykorzystywaniem AI w budowaniu lojalności, doborem kanałów komunikowania się z klientem, czy tworzenia ekosystemu lojalnościowego, w którym klient czuje się zaopiekowany, bezpieczny i pozostaje lojalny wobec marki.

iv-forum-loyalty-planet-360.JPG [535.32 KB]