Blog
15 listopada 2021

Blik – najszybszy sposób nagradzania

Każdemu beneficjentowi programu lojalnościowego zależy na tym, aby jego nagroda została szybko wypłacona. Niejednokrotnie osoby biorące udział w takich programach narzekają na długi czas oczekiwania na przyznanie benefitu. Jest na to jeden prosty sposób – czeki BLIK.

Czy BLIK sprawdza się tylko w programach lojalnościowych?

Nic bardziej mylnego! To rozwiązanie idealnie sprawdza się w różnego rodzaju akcjach promocyjnych (np. cash back) i loteriach. Firmy powszechnie wykorzystują BLIK w działaniach związanych z motywowaniem pracowników, partnerów biznesowych i Klientów. Czek można zamówić nie tylko z poziomu katalogu nagród. To doskonały benefit za dobrze wykonywaną pracę, udział w promocji, itp.

 

 

BLIK w programach lojalnościowych

W czasach, kiedy płatności internetowe są bardzo mocno rozwinięte i działają coraz szybciej rosną wymagania konsumentów. Do tego kontakty międzyludzkie są ograniczone i zaleca się zachowanie dystansu społecznego przekazywanie nagród w programach lojalnościowych staje się mocno utrudnione. Motiviation Direct wyszło naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i obecnej sytuacji wprowadzając do programów lojalnościowych nowe rozwiązanie jakim są czeki BLIK.

Jak to działa?

Zobacz film TUTAJ

Jak można skorzystać z czeku BLIK? Jest to bardzo proste. Wystarczy znaleźć tą opcję w katalogu nagród. Następnie wybrać tę opcję i w ciągu kilku godzin beneficjent programu otrzymuje spersonalizowaną wiadomość SMS. W wiadomości znajduje się dziewięciocyfrowy czek BLIK. Z kolei na e-mail użytkownik dostaje kod PIN. Wiadomości są rozbite przez wzgląd na bezpieczeństwo środków i weryfikację właściwego beneficjenta. W bankomacie wystarczy podać te dwie wartości i kwotę do wypłacenia i… to wszystko! Nagroda już jest w Twoich rękach. Czeki BLIK można wykorzystać w ponad 20 000 bankomatach w całym kraju. To co wyróżnia czeki BLIK do innych programów lojalnościowych to fakt, że aby z nich korzystać nie trzeba posiadać konta w banku. Aby wypłacić środki wystarczą same kody, które dostaje się SMSem i e-mailem.

Gdzie sprawdzą się czeki BLIK?

Czeki BLIK to rozwiązanie nie tylko wygodne ale i uniwersalne. Czeki można zastosować jako nagrodę w loteriach i programach lojalnościowych, promocjach konsumenckich czy też jako premię przedstawicieli handlowych, partnerów biznesowych i klientów, jako świadczenia pracownicze, nagrody dla pracowników lub nagrody jubileuszowe. Czek BLIK to rewolucyjne i odważne rozwiązanie, które wyróżnia się spośród innych stosowanych przez konkurencję. Do tego ta forma nagród zapewnia wygodę dla klientów a także jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem. Czeki pozwalają zredukować koszty magazynowania i dostawy nagród tradycyjnych. Kolejnym plusem jest pełna kontrola nad budżetem programu. A to tylko najważniejsze powody, dla których warto wdrożyć czeki BLIK w swoim programie lojalnościowym.