Blog
30 kwietnia 2024

15 kwietnia rozpoczęła się kolejna edycja BLIKOMANII

BLIKOMANIA nagradza wszystkich!

BLIKOMANIA 2024 to kolejna, cykliczna odsłona popularnej akcji promocyjnej operatora systemu płatności BLIK. Do wygrania są czeki BLIK o wartości 200 zł (7000 nagród) i 400 zł (1400 nagród), a także diamenty o wartości 15 000 zł każdy (70 nagród). W zasadzie wystarczy korzystać z płatności BLIK, aby codziennie zwiększać swoje szanse na wygraną.
Jednak to nie wszystko. W tej loterii wygrywają wszyscy! Każdy zarejestrowany uczestnik BLIKOMANII otrzyma nagrodę gwarantowaną – darmowy dostęp do Polsat Box Go na 30 dni oraz pakiet 1000 GB w Plush lub Plus na kartę.

Czy weźmiesz udział w promocji BLIKOMANIA?

W BLIKOMANII mogą wziąć udział wszystkie osoby, które korzystają z usługi BLIK – w tym także niepełnoletni użytkownicy płatności BLIK (od 13. roku życia). W przypadku takich uczestników niezbędna jest jednak pisemna zgoda rodzica lub prawnego opiekuna, której skan lub fotokopię należy przesłać na adres kontakt@blikomania.pl. Wzór takiego dokumentu znajdziesz tutaj.

Zasady BLIKOMANIA 2024, czyli jak zagrać o wysoką stawkę

W BLIKOMANII zasady są bardzo proste. Najważniejszym wymogiem jest konieczność zarejestrowania się na stronie loterii https://www.blikomania.pl/ w terminie do 23 czerwca 2024 roku i korzystanie z usługi BLIK, np. wykonując płatności zbliżeniowe BLIK.
Rejestracja BLIKOMANIA wymaga podania podstawowych danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, telefon oraz adres e-mail, a także wskazania aplikacji banku, z której korzystamy. Konieczne jest również zaakceptowanie regulaminu promocji oraz zasad przyznawania nagród gwarantowanych.