Blog
26 czerwca 2017

Kolejne wyróżnienie na koncie. Motivation Direct z nagrodą Diamenty Forbes 2017

 

 

22 czerwca 2017 roku w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie odbyła się uroczysta Gala rozdania nagród Diamenty Forbesa 2017. Wśród laureatów prestiżowego rankingu znalazła się firma Motivation Direct, której w tym dniu została wręczona ta wyjątkowa w świecie biznesu nagroda.

Wśród tegorocznych laureatów znalazła się firma Motivation Direct, specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu programów lojalnościowych oraz motywacyjnych, której przypadło wysokie, bo 25. miejsce w województwie mazowieckim – 93. w rankingu ogólnopolskim. Nagrody dla zwycięzców i wyróżnienia dla wszystkich uczestników wręczono na uroczystej gali będącej oficjalnym zakończeniem tegorocznej edycji.

Już od dziesięciu lat przez miesięcznik Forbes i Bisnode Polska opracowywana jest lista dynamicznie rozwijających się firm:

  • dużych (przychody powyżej 250 mln zł),
  • średnich (przychody od 50 do 250 mln zł),
  • małych (przychody od 5 do 50 mln zł).

W rankingu uwzględniane są przedsiębiorstwa, które w trzech ostatnich latach wykazały trzykrotny wzrost swojej wartości. Weryfikacja dokonywana jest na podstawie tzw. metody szwajcarskiej, będącej połączeniem dwóch innych – majątkowej i dochodowej.