Blog
30 listopada 2015

Karta przedpłacona - prezent idealny

Karty przedpłacone są coraz częściej wykorzystywane jako nagrody w programach lojalnościowych, motywacyjnych, wsparcia sprzedaży, a także do nagrodzenia efektów pracy swoich pracowników. Zapewniają gwarancję satysfakcji przy jednocześnie niskim koszcie obsługi.

Za co można nimi płacić? Karta gwarantuje pełną swobodę wykorzystania środków. Za paliwo rachunki, zakupy w markecie, za kolację we dwoje, czy inną rozrywkę, a także za zakupy w Internecie, czy wakacje!

To prezent idealny, a czas realizacji zamówienia zaledwie kilka dni roboczych. Nie trzeba się martwić, czy prezent będzie trafiony. Satysfakcja klientów gwarantowana. Możliwość personalizacji, dowolna kwota zasilenia, długi termin ważności, płatność w Internecie i w ponad 430 tysiącach punktów obsługi to tylko wybrane atuty kart podarunkowych.

Dlaczego czasami są lepsze od nagród rzeczowych? Ponieważ to klient decyduje na co chce przeznaczyć otrzymany bonus, dzięki czemu trafiamy w potrzeby każdego odbiorcy naszych działań. Karty podarunkowe dla pracowników to idealny dodatek do pensji jako nagroda za aktywne wsparcie sprzedaży produktów/ usług Twojej firmy.

Motivation Diret oferuje karty podarunkowe dla pracowników, premiowe dla partnerów biznesowych, paliwowe dla obu grup klientów oraz z zawężoną siecią dedykowane dla np. galerii handlowych.  Realizujemy zamówienia grupowe i indywidualne na dowolne kwoty zasileń.

Karta przedpłacona zamówiona w Motivation Direct to profesjonalne wsparcie począwszy od etapu projektowania graficznego karty, poprzez dopilnowanie wydruku i dostarczenie ich do Ciebie.

Więcej informacji na: www.motivationdirect.pl/oferta/karty-przedplacone-i-paliwowe