Karty paliwowe

Karty paliwowe - Karta przedpłacona z siecią akceptacji na wszystkich stacjach benzynowych!

Karty przedpłacone i paliwowe

Karty paliwowe text

Karty paliwowe

Karty paliwowe

Nowość w Motivation Direct!

Chciałbyś w skuteczny i prosty sposób zarządzać swoją flotą pojazdów i kontrolować zużycie paliwa w samochodach służbowych? A może poszukujesz interesującej formy nagrody do swojego programu lojalnościowego, konkursu czy też loterii? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest pierwsza Karta Paliwowa w Polsce z zamkniętą siecią akceptacji obejmującą wszystkie stacje paliwowe!

Zalety Karty Paliwowej Motivation Direct

Zalety Karty Paliwowej
Motivation Direct

 


Karta paliwowa Motivation Direct może być wykorzystywana zarówno jako narzędzie przeznaczone dla pracowników używających samochody służbowe, jako ekwiwalent ryczałtu na paliwo, a także jako forma nagrody w programach lojalnościowych i motywacyjnych oraz różnego rodzaju konkursach i loteriach.

 


Karta przedpłacona to rodzaj karty płatniczej nie powiązanej z żadnym kontem bankowym, z której można korzystać dopiero po jej wcześniejszym zasileniu. Dokonywane za jej pomocą płatności nie mogą być wyższe niż ilość środków dostępnych na karcie.

Warto wiedzeić!

Warto wiedzieć!

 


W odróżnieniu od kart przedpłaconych obecnych na rynku, Karta Paliwowa Motivation Direct jest jedyną na polskim rynku, która umożliwia dokonywanie płatności na wszystkich stacjach benzynowych – zarówno sieciowych, takich jak BP, Shell, Orlen, Statoil, Lotos, jak i lokalnych, niezrzeszonych w ramach jakiejkolwiek sieci. Karta funkcjonuje w modelu karty przedpłaconej i została stworzona na platformie Visa.

 


Karty paliwowe to popularne narzędzie bezgotówkowego rozliczania zakupu paliwa na stacjach benzynowych. To rozwiązanie cenione przez przedsiębiorców przede wszystkim za wygodę dokonywania płatności na stacjach benzynowych, brak konieczności posiadania gotówki oraz możliwość wyznaczenia za pomocą karty limitu na paliwo. 

Napisz
do nas

Zadzwoń (22) 201 24 56
Formularz domyślny

Motivation Direct Sp. z o.o.

02-607 Warszawa, ul. Czeczota 31

tel +48 22 201 24 56

info@motivationdirect.pl

Diament miesięcznika Forbes 2017 Gazele Biznesu 2017 - Puls Biznesu Technology Fast 50 2016 Central Europe - Deloitte


Używamy polityki cookies , brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację
Stopka prawa