Blog

Szybki sposób na grywalizacje

17-11-2017
Na wszystko istnieje określony wzór, wszystko da się opisać w prostszy lub bardziej złożony sposób takie zadanie postawiłem sobie jakiś czas temu myśląc o grywalizacji w programach lojalnościowych.

Zostać super bohaterem komiksu. Program lojalnościowy wydawnictwa Marvel

07-11-2017
Najstarszy oraz najbardziej spopularyzowany na całym świecie producent i wydawca komiksów Marvel Comics przygotował nie lada gratkę dla swoich fanów. Program lojalnościowy Marvel Insider to szansa dla wielbicieli komiksów na dołączenie do wszechświata...

Najlepszy z najlepszych. Dlaczego program lojalnościowy Best Western wyróżniono w branży?

13-10-2017
Best Western Rewards po raz kolejny został uznany za jeden z najlepszych programów lojalnościowych branży hotelarskiej. Zajął drugie miejsce w amerykańskim rankingu Best Hotel Rewards 2016 i znalazł się w czołowej piątce rankingu U.S. News & World..

Programy lojalnościowe z perspektywy serwisów społecznościowych

29-09-2017
Budowanie lojalności wobec marki wymaga najpierw stworzenia z klientami odpowiednich relacji. A najlepszym do tego miejscem są obecnie social media, jeden z najlepszych kanałów komunikowania, który pozwala na budowanie zaangażowanej i aktywnej..

Nagroda od ręki, czyli czego oczekują klienci od programów lojalnościowych

15-09-2017
Współczesne programy lojalnościowe coraz bardziej odbiegają od tych, które jeszcze kilka lat temu skutecznie stosowano do budowania trwałych relacji z klientami. Obecnie zachodzące w strukturach programów zmiany warunkowane są stosowaniem nowych..

Im prościej, tym lepiej. Jak LOT udoskonalił strategię programu lojalnościowego?

28-08-2017
Wśród pasażerów linii lotniczych najwięcej jest osób, które odbywają podróże wakacyjne. Jednak najczęściej z przelotów korzystają pasażerowie podróżujący w celach biznesowych. I to właśnie dla tej grupy klientów firma LOT udoskonaliła swoją sprawdzoną...

Miles&More, czyli grupowy program lojalnościowy nie tylko linii lotniczych

24-08-2017
Darmowy bilet lotniczy? W przypadku osób, które często korzystają z usług linii lotniczych, jest to całkiem możliwe. Do tego wiele promocji i przywilejów przekładających się na komfort podróży. Funkcjonujące na rynku linie lotnicze oferują bowiem swoim...

Top 3 najpopularniejszych programów lojalnościowych

31-07-2017
Wielu Polaków wciąż jest zainteresowanych uczestnictwem w programach lojalnościowych, dostrzegając w nich dla siebie wymierne korzyści. Zaznaczyć jednak trzeba, że oczekiwania względem tego rodzaju strategii rosną, a samo zbieranie punktów..

Empik, czy program lojalnościowy może znanej marce zyskać jeszcze więcej klientów?

27-07-2017
Mogłoby się wydawać, że marka znana, o ugruntowanej pozycji na rynku, mająca licznych klientów nie potrzebuje dodatkowych działań mających na celu budowania lojalnego środowiska konsumenckiego. Okazuje się jednak, że i takie marki sięgają po rozwiązania..

Klienci kupują więcej… Badanie skuteczności programów lojalnościowych w e-commerce

27-06-2017
Będąc odbiorcami produktów oraz usług, to klienci warunkują rozwój marki. W związku z tym podstawą staje się budowanie środowiska konsumenckiego, ale złożonego z lojalnych klientów. Obok ceny i obsługi, zaufanie klientów wobec marki warunkuje program..