Blog

Nowy wymiar programów lojalnościowych. Jak kształtuje się przyszłość

23-03-2018
Najlepszy klient to ten, który wraca, zawsze wraca. Wiedzą o tym właściciele sieci handlowych, którzy, aby zainteresować konsumentów swoją ofertą, wdrażają wyspecjalizowane programy lojalnościowe. Ich tradycyjne formy coraz częściej stają się jednak..

WOW Gift. Innowacja w systemach nagradzania

19-03-2018
Wspieranie sprzedaży za pomocą systemów nagradzania to rozwiązanie chętnie wykorzystywane przez firmy na całym świecie. A co najważniejsze – jest skuteczne.

Motivation Direct z kolejną nagrodą – Gazela Biznesu 2017

12-03-2018
Gazele Biznesu to coroczne wyróżnienie przyznawane najszybciej rozwijającym się małym i średnim firmom. Plebiscyt charakteryzuje się wysokim obiektywizmem, a nagroda przyznawana jest wyłącznie na podstawie wyników finansowych przedsiębiorstwa w..

O nazwie programu lojalnościowego, czyli sprawdzone przykłady przekonujące do uczestnictwa

05-03-2018
Dobra nazwa programu lojalnościowego to taka, która wzbudza w kliencie chęć stania się jego uczestnikiem. Musi więc wywoływać emocje i nieść wartość, aby klient odniósł wrażenie, że stanie się częścią czegoś wyjątkowego. Obecnie istnieje wiele programów..

Grywalizacja. Budowanie lojalności za pomocą programu opartego na grze

26-02-2018
Dobry program lojalnościowy buduje relacje z klientem marki. Niestety coraz częściej nagroda, nawet atrakcyjna, może nie być wystarczającym czynnikiem, który pozwoli zaangażować konsumentów. Wyjść z impasu pomaga dobrze przemyślana i zaplanowana grywa...

O nazwie programu lojalnościowego, czyli jakimi słowami przyciągnąć uczestników

19-02-2018
Przygotowując program lojalnościowy kładziemy nacisk na strategię, wykorzystane mechanizmy, przejrzystość i atrakcyjność dla potencjalnych uczestników. Poświęcamy również wiele uwagi katalogowi nagród, słusznie uznając, że benefity to podstawowy czynnik..

Millenialsi. Najważniejsze elementy współczesnego programu lojalnościowego

29-01-2018
Specjaliści zajmujący się marketingiem zdają sobie sprawę, jak ważną grupą docelową dla wielu marek są osoby z pokolenia Y. Dlatego tak dużą wagę przykładają do tworzenia strategii komunikacji i budowania lojalności dedykowanych właśnie Millenialsom..

Millenialsi. Kluczowa grupa docelowa współczesnych programów lojalnościowych

22-01-2018
Najbardziej aktywną grupą konsumencką jest pokolenie Y. Już teraz wpływ Millenialsów na rozwój handlu jest znaczący, a w przyszłości ma być jeszcze większy. Z tego też względu strategia komunikacji każdej marki powinna być ukierunkowana na tą właśnie..

Programy lojalnościowe w 2018 roku

12-01-2018
Firmy funkcjonujące na polskim rynku handlowo-usługowym coraz bardziej dostrzegają korzyści związane z realizacją programów lojalnościowych, a co za tym idzie, coraz chętniej po nie sięgają. Nie inaczej będzie w 2018 roku. Programy motywacyjne przyniosą..

Programy lojalnościowe. Podsumowanie roku 2017

03-01-2018
Rola, jaką odgrywają programy lojalnościowe w budowaniu trwałej relacji na linii marka - klient, jest wciąż bardzo duża, i z roku na rok przybywa coraz więcej rozwiązań w tym obszarze. W roku 2017 programy motywacyjne wciąż stanowiły jedną z najczęściej..