Realizacje

Shell Helix

Zadaniem Motivation Direct jest przygotowanie, wdrożenie i prowadzenie programu lojalnościowego pod hasłem „Klub Partnerów Shell Helix”, który od 2013 roku działa w oparciu o dedykowaną platformę internetową.
Klient: Shell Helix to lider na rynku wśród olejów samochodowych.

Program skierowany jest do właścicieli niezależnych warsztatów samochodowych, którzy kupują premiowane oleje u wybranego, autoryzowanego dystrybutora Shell w zamian za punkty. Uczestnicy programu mają możliwość wymiany zgormadzonej puli na dowolny produkt z największego na rynku katalogu nagród. Dajemy możliwość zamówienia gadżetów obandowanych w logo marki, jak i produktów dedykowanych, związanych z wyposażeniem warsztatów samochodowych.

Royal Canin

Optimus Gold i Optimus Silver to prestiżowe programy dla wybranych lecznic, które dokonują zakupów na platformie zakupowej klienta.
Royal Canin producent żywności dla psów i kotów.

Za realizację wyznaczonych planów sprzedażowych oraz warunków jakościowych (np. odpowiednia ekspozycja materiałów reklamowych, zakup konkretnych produktów wskazanych przez klienta itp.) uczestnicy otrzymują punkty. Dzięki kwalifikacji do programu lecznice kupują produkty klienta po preferencyjnych cenach.

Aktualnie trwa już kolejna edycja – grupa uczestników poszerzona o dodatkowy segment. W ramach projektu odpowiadamy za pełną obsługę strony www (w tym profile dedykowane Przedstawicielom Handlowym Royal Canin i Działowi Marketingu i Sprzedaży). W ramach programu jesteśmy zintegrowani z platformą zakupową klienta.

OKI Systems (Polska)

Program dla resellerów OKI został stworzony na zasadach konkursu, w którym najlepszy sprzedawca otrzymuje nagrodę główną postaci wycieczki.
Klient: OKI EUROPE jest jednym z największych producentów urządzeń drukujących.

Uczestnicy otrzymują punkty za zakupy jakich dokonali w miesiącu.

Dla wszystkich uczestników którym nie udało się wygrać nagrody głównej została przewidziana nagroda pocieszenia, dzięki czemu zgromadzone punkty mogą  przeznaczyć na nagrody z bogatego katalogu nagród lub zasilenie karty VISA.

Dostęp do programu odbywa się przez intranet klienta.

GetBack

Jesteśmy autorem systemu informatycznego i strony www oraz odpowiadamy za kompleksową obsługę programu.
Klient: GetBack jest jedną z najszybciej rosnących firm zarządzających wierzytelnościami.

Naszym celem przy tworzeniu programu Punktualni było zachęcenie dłużników do systematycznych spłat zadłużenia oraz ocieplenie wizerunku firmy GetBack, dzięki czemu staliśmy się częścią projektu, którego celem jest  zbudowanie porozumienia z dłużnikami i zdobycie ich zaufania.

Uczestnicy otrzymują punkty codziennie, po każdej odnotowanej wpłacie.

   1  2  3  4  5    

Zaufali nam: