Kariera

30 marca 2018

Junior Program Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Junior Program Manager będzie współodpowiedzialny za realizację programów lojalnościowych i motywacyjnych dla Klientów, z wykorzystaniem platform internetowych.

Kluczowe obowiązki:

  • Codzienne wsparcie dla Program Managerów obsługujących programy motywacyjne
  • Bieżąca obsługa programów: korespondencja z uczestnikami, aktualizacja www, wysyłka emailingów, kontrola poprawności bazy danych oraz testy systemu
  • Współpraca z działem programistycznym oraz działem odpowiedzialnym za logistykę nagród
  • Bieżąca współpraca z Klientami w zakresie prowadzonych programów

Wymagania od Kandydatów:

  • Dobra znajomość MS Excel
  • Wiedza w zakresie baz danych i systemów wsparcia sprzedaży/CRM będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność i kreatywność

Oferujemy:

  • Fajną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, realizującej projekty dla uznanych międzynarodowych  i polskich Klientów
  • Możliwość rozwoju własnego oraz wpływ na budowanie przyszłości firmy
  • Adekwatne wynagrodzenie, dodatkowe świadczenia oraz atrakcyjny system premiowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres info@motivationdirect.pl
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.