Kariera

Program Manager

  21.12.2016 r.

Program Manager będzie odpowiedzialny za przygotowanie oraz realizacje programów lojalnościowych i motywacyjnych dla Klientów, z wykorzystaniem platform internetowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Kluczowe obowiązki:

  • Koordynacja procesu przygotowania, wdrażania programów lojalnościowych i motywacyjnych dla Klientów.
  • W zakresie prowadzonych programów, koordynacja współpracy wewnątrz firmy, w szczególności z działem programistycznym oraz działem odpowiedzialnym za logistykę nagród.
  • Analiza prowadzonych programów i rekomendowanie niezbędnych zmian pod kątem ich optymalizacji.
  • Bieżąca współpraca z Klientami w zakresie prowadzonych programów, w tym budowanie długotrwałych relacji, dbanie o satysfakcje i utrzymanie Klientów.
  • Współpraca ze sprzedażą w procesie pozyskiwania Klientów.

Wymagania od Kandydatów:

  • Doświadczenie w zakresie wdrażania i realizacji programów lojalnościowych i motywacyjnych na platformach internetowych, doświadczenie w prowadzeniu projektów internetowych.
  • Zdolności analityczne, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel.
  • Organizacja pracy własnej oraz zespołu pod kątem zarządzania projektem.
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność i kreatywność.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, realizującej projekty dla uznanych międzynarodowych i polskich Klientów.
  • Możliwość rozwoju własnego oraz wpływ na budowanie przyszłości firmy.
  • Umowę o pracę, atrakcyjny system premiowy oraz dodatkowe świadczenia pozapłacowe.